whatsapp

Poyraz Elektronik Hakkında

hakkımızda resim

Firmamız 22 Şubat 2011 tarihinde Şanlıurfa’ da Ahmet Denizhan tarafından kurulmuş olup kurulduğundan itibaren sürekli büyüme ve atılım faaliyetlerinde bulunmuştur.

Firma başlangıçta santral ve teknik destek hizmeti verirken bugün wifi, kapı( bariyer kapı, bahçe kapı, turnike) , çağrı merkezi sistemleri, araç takip sistemi, kamera ve güvenlik sistemleri, apartman konuşma sistemlerinde de hizmet vermektedir. Telefon santrali satışı ve servisi yapmak üzere bir servis şirketi olarak kurulmuştur.

Kuruluş itibari ile  Karel bayisi olarak çalışmaktadır.  Karel ürün ve çözümleri için yetkili satıcı ve teknik servis kimliği altında destek sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Video Tanıtım


Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Poyraz Elektronik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.